Alpha Chi Omega
Shahar Admoni '09
Ms Tracy A Embree '95
Ms Evelyn W Hum '01
Ms Yolanda Lau '02
Ms Elta M. Chian Ratliff '94
Cecilia W. Stuopis, MD '90
Ms Jennifer Yang '97
Alpha Delta Phi
Mr Robert A Biedenharn '87
Mr Jeff Dickerson '94
Mr Jeffrey G Klann '01
Mr John A Landshof '85
Mr Tom S. Lee
Mr William F Quinn '85
Mr Gerald E Sheldon Jr '91
David S. Taylor, PhD '91
Alpha Epsilon Phi
Mrs Deborah Carlton Sanders '99
Alpha Epsilon Pi
Mr Steven L Bernstein '63
Dr David L Cohn '65
Mr Ronald I Mandle '65
Mr Jeffrey D Pribble '89
Mr Geoffrey E Sanders '99
Prof Ian T. Young, PhD '65
Alpha Phi
Catherine Kuan-Chi Foo '02
Joyce M Gallagher '08
Mrs Anya K. Kattef '98
Ms Denise A Purdie Andrews '92
Alpha Tau Omega
Mr David Runge Carino '75
Dr Andrew D Dubner '85
Dr Michael K Martin '72
Mr Robert G McGregor '69
Mr David J Ostlund '04
Beta Theta Pi
Mr Dennis R Albright '69
Mr John K Bartholomew '86
Mr Stephen L Beeler '77
Mr R Gordon Black '56
Mr Richard A Booth Jr '74
Mr Richard A Carpenter '64
Mr Anthony P DiPesa Jr '87
Mr Michael G Feinstein '82
Mr Michael E Flanagan '85
Dr Mark A Goldberg '82
Mr Robert A Grant Jr '64
Mr Lawrence R Hoover '57
Mr Robert E Kersey '57
Mr Alan L Laves '82
Mr Robert L Malster '56
Mr Michael P McGovern '89
Mr Michael W Miller '96
Mr Richard H Oeler '60
Mr William G Roeseler '65
Mr John P Seagle '55
Dr David E Shapiro '82
Mr Martin J St George '86
Mr Richard C Steines '84
Mr Louis Y Tsien '71
Herbert B Voelcker '51
Burton House
Mr Paul A Stuopis '87
Mr David J Towner '92
Ms Sara B Weber '83
Chi Phi
Mr James W Bueche '62
Mr Mark F Davies '00
Dr Alfred T Dengler Jr '73
Dr Herbert C Doepken Jr '63
Mr Christopher V. Dunn '80
Mr Adam McLendon Eames '04
Dr McIver W Edwards Jr '56
Mr John M Farmer '55
Mr Stanley R Gambrill '68
Mr Lansing Hatfield '64
Dr John Hoche '66
Mr Thomas O Holtey '62
Mr John V Hryniewicz '82
Mr Bruce W Johnson '70
Philip J Lee '03
Mr Richard M McKee '75, '86
Dr Kayson Nyi '65
Mr Edward S Purcell Jr '56
Dr George S Sacerdote '67
Dr J Stephan Stapczynski Jr '72
Matthew A VanDuinen '10
Delta Kappa Epsilon
Mr Brian F Brown '93
Mr Bruce E Crocker '64
Mr Robert L De Jong '58
Mr Gerard L Eastman Jr. '80
Mr William G Eppler Jr '67
Mr Charles H Evans III '79
Mr William R Greisser '77
Mr Ralph E Grismala '77
Mr Todd C Hiers '00
Mr Douglas C Knott '78
Mr George A Mabry Jr. '76
Mr John F Martin '89
Mr Hugh E McCollum '65
Mr John H Meyn '63
Mr Mark Carroll Oakes '73
Mr Ryan E Peoples '00
Mr Stuart A Rooney '63
Mr Peter A Simonson '75
Mr Stephen G Smith '70
Mr Bruce Sohn '83
Mark A Spadafora '08
Mr Steven E Stoller '89
Delta Psi-No 6 Club
Eyas B Alsharaiha '13
Charlie Blaney '58
Mr William M Bloomquist '67
Mr Thomas C Figgatt Sr
Mr Frank B Harris '73
Ms Susan C Noe '87
Mr Robert W Puffer '62
Delta Tau Delta
Mr David J Agans '76
Mr Erez Barnavon '91
Mr Michael A Bromberg '70
Mr C William Carson '52
Mr Edward M Cluss Jr '77
Mr Richard R Coulter Jr '67
Mr Douglas H Currie Jr '77
Mr Thomas H Derby III '71
Mr Robert H Dobson '69
Mr Brazos V Guido '69
Mr Kyle P Hanley '92
Mr Andre R Jaglom '74
Peter S Jaglom '05
Mr William J LaPoint Jr '84
Mr Jordan B Levin '87
Mr Gordon B Logan '68
Dr Michael E Mauel '78
Dr J David Powell '60
Mr Sam Price III '76
Mr Karl A A Reuther '55
Mr Christopher G Rodarte '97
John Christopher Rondoni '02
Mr James W Roxlo '72
Mr G Gordon Sammis '56
James K Schaefer '72
Dr Robert Max Schmidt PE '58
Mr Dean A Schneider '69
Mr James D Shields '71
Mr Roger L Smith '73
Mr Alan S Taylor '83
Isaac J Tetzloff '07
Mr Michael W Thomas '68
Mr Joseph A Thrift '68
Mr Richard C Walleigh '70
Mr John R Westlund '94
Mr Charles Joseph Whelan III '92, '93
Dr John A Wozniak '79
Delta Upsilon
Mr Brian J Banaszak '97
Mr James H Bandy '93
Mr Kirk D Carlson '77
Mr Charles M Clay Jr '95
Mr Harry F Clew Jr '44
Mr James D Cook '74
Mr John F Day III '57
Nathan P Douglass '06
Mr William E Jouris '61
Dr David W Latham '61
Dr Willard C Loomis '60
Mr Patrick J. McCabe
Mr Michael Moncavage '82
Mr Colin P Shepherd '81
Dr Kim C M Sloat '64
Mr Jeffrey D Stamler '00
Mr Stephen Weisskoff '57
Dr James E. Williams '81
Epsilon Theta
Dr Robert S Chen '76
Mr Matthew N Condell '96
Alexander W Dehnert '12
Kyle P Fritz '09
Kevin Hwang '10
Dr Hannah Jang-Condell '97
Mr Brian L Kemerer '71
Mr Jan-Willem Maessen '93
Mr Daniel E Ottenheimer '79
Ms Grace L Rokosz '82
Fenway House
Kaitlin E Mahar '16
Mr Marc D Tanner '98
Friends of IRDF
Dr Karen J Baker '86
Mr John D Campbell '86
Mr Roberto Espinel
Ms Victoria H. Fritz '06
Brianne M Holmbeck '08
Ms M Dee Jurilla
Ms Razel A Kallberg '68
Mrs Amy J. Kramer '98
Mrs Audra Knoedler
Sarah Williams Low '03
Ms Elizabeth J. Marcano
Mrs Anna E. Moon '01
Dr John C. Pflueger, III '85
Phi Beta Epsilon Memorial Fund
Dr Renata A Pomponi '90
Ms Susan E Prytherch '76
Ms Carolina Renteria
Mr Federico Saavedra
Mrs Rosalva Saavedra
Sanjoy Sircar
Nicholas D Sisler '11
Ms Kelly W Suber '87
Ms Grace H. Tan-Wang '86
Christopher King Wilmer '02
Ms Ann W Morgenthaler
Ms Linda B Zimmerman Tripp '88
Kappa Alpha Theta
Ms Laura L DePaoli '97
Ms Melissa S Lee '91
Ms Susie Lee '05
Ms Katherine A Oldham '94
Ms Luisa K Torrielli '98
Kappa Sigma
Dr James M Amberg '76
Mr Peter R Denton '67
Mr Alexander B Henry '75
Mr John F Kaar '69
Mr George W. Lee, III '65
Mr Richard W Metzinger '63
Dan Milch '75
Mr Stephen B Miller '64
Timothy R Schoen '11
Mr Thomas J Stohlman Jr AIA '76, '77
Mr James R Taggart '69
Lambda Chi Alpha
Mr Eric W Cigan '83
Mr Brian C. Klene, Jr '12
Mr James A Monk Jr. '64
Mr David C Morse '56
Mr Niels Eric Mortensen '74
Mr Erwin H Straehley '57
Mr Gerard J Venema '69
Nu Delta
Mr V Richard Berliner '95
Mr Geoffrey O Campbell '82
Matthew B Harrington '08
Mr Richard Walter Holm '84
Damian O Plummer '02
Carlos Rangel '06
Mr Joseph J Shaffery '66
Phi Beta Epsilon
Mr O Reid Ashe Jr. '70
Dr David A Batchelor '77
Dr Gregory K Bernhardt '71
Dr Woods Bowman '63, '64
Mr William H Butcher '59
Mr G Gabriel Cole '87
Mr George W Coxeter '55
Mr Robert D DeWitt '82
Col Thomas G. Eccles, III '86
Mr John H Edmondson '79
Robert L Fried MD '76
Dr Leonard E Johnson '62
Mr David A Karohl '85
Mr Karl B Kehler '65
Jameel S Khalfan '06
Kyle M Knoblock '11
Mr Patrick L Korb '05
Dr Zachary F Lansdowne '65
Mr Daniel A Margolis '87
Dr David N Ostrom '82
Mr Stanley K Sasaki '81
Dr Edgar M Scattergood '58
Matthew Simon Tschantz '05
Mr Jeffrey W Wang '86
Mr Peter H Woo '90
Phi Delta Theta
Mr Shugato S Davis '84
Mr John H Gusmer '54
Mr Mark E McDowell '88
Dr Edward G McKay II '77, '78
Mr Steven J Miner '79
Akira W Monri '12
Mr DuWayne J Peterson Jr '55
Mr Mark R Pratt '60
Mr Stanley A Wulf '65
Phi Gamma Delta
Mr Kenneth A Benjamin '50
Mr John K Freeman II '66
Mr Jeffrey P Gardner '94, '95
Dr Mark E Schafer '79
Mr Stanley W Stone '76
Mr Lyle E Tripp II '85
Phi Kappa Sigma
Mr Frank J. Albright '76
Mr Richard A Bator '65
Mr Edward B Berninger '50
Mr Christopher C Bogan '90
Mr Dietrich W Brunner '59
Mr Steven N Brunner '82
John M Cloutier '06
Mr Michael A Corfman '75
Mr James S Cornell '68
Dr James I Craig II '64
Mr Kent W Curtis '81
Mr William G Denhard '42
Mr Raymond A Dietz '53
Matt Domsch '94
Dr James C Duke '60
Mr Albert D Ehrenfried
Mr E Eugene Eves II '68
Mr Bion H Francis Jr '60
Mr Thomas E Hall '66
Miles H Honkawa '10
Jeremy P James '09
Mr David M Jenkins '59
Mr Mark H Johnson '68
Mr Keith T Kallberg '68
Mr Thomas E Knight '74
Mr Thomas A Lawton '82
Mr William H Lehman '81
Mr Bruce G Lundie '88
Dr Robert M Mason '63
Clark D Minor '12
Mr William M Moran '72
Mr James B Palmer Jr '48
ChengWei Pei '03
Mr Andrew K Percey '95
Louis E Perna '09
Mr Randolph Scott Punter '04
Dr Robert C Ried Jr '61
Mr John R Selin '69
Dr Frank D Skinner '53
Mr Martin H Stieglitz '64
Dr Charles Sve '62
Michael Y Tang '05
Mr Harry S Terkanian '70
Mr Joshua S Trauner '97
Dr Bruce D Wedlock '56
Dr Andrew M Weiner '79
Mr John E Welch '71
Phi Kappa Theta
Stephen M Chang '12
Mr Guido J Frassinelli '48
Dr Erik D. Hjerpe '83
Mr Michael C Kim '91
Mr Andrew J. Knoedler '90
Mr Daniel K Moon '00
Mr Michael J Mortonson '04
Mr Hai N Nguyen '04
Mr Oludare Ogunyemi '00
Mr George A Ozuna '80
Mr Peter C Ricupero '58
Mr Jonathan E Suber '87
Mr Gary D Zanercik '72
Phi Sigma Kappa
Mr Dennis F Bickford '70
Michael T Bolin '03
Mr Eugene Y Chang '76
Dr Andrew A Chien '84
Mr Winthrop B Cody Jr '82
Mr Joseph A Croswell '99
Mr James Duggan '70
Daniel S Eads '08
Mr F J Emmenegger Jr '69
Stephen W Harsany '03
Mr Randall I Honke '87
Mr Kenneth A House '69
Mr Eric M Lau '01
Mr Rory S Mackean '00
Mr Joseph A. McMahon
Mr Jason T Mondanaro '96
Mr Brian D Mulcahey '86
Mr Joseph K Mulcahey '83
Dr James H Mulligan III '72
Mr Jeffrey C Munro '99
Dr Duane T. Nakahata '81
Dr Richard E Norwood '56
Mr Matthew C Oberhardt '93
Mr Jean A. Otrakji, Jr '11
Mr William M Richardson '59
Jason S Ruchelsman '06
Lucas C Schiefelbein '13
Mr Wade T Shimoda '86
Mr Duane E Shinnick '70
Dr Robert D Shull '68
David B Smith '10
Antony J Speranza '12
Mr Clinton H Springer '45
Mr William J Swedish '71
Mr David H Vogel '95
Mr Robert R Walsh '85
Pi Beta Phi
Alison M Heuser '13
Lesley Wang '16
Pi Lambda Phi
Mr Robert M Asher '78
Mr Steven H Bernbaum '72
Mr Steven J Blotcky '77
Mr Carlos M Covarrubias '98
Neil M Dowgun '08
Jeremiah A Egger '06
William R Fowler '05
Mr James C Gentry '96
Dr Claude L Gerstle '68
Phillip D Gonzales '11
Mr Lamar A Gwaltney '91
Mr Tom Chaohung Hsu '06
Mr Aron Kuppersmith '74
Jemale D Lockett '14
Mr Richard Patten '88
Brian R Sennett '13
Mr Michael G Weiss '65
Dr Thomas E Wolff '74
Mr Philip A Zylberman '80
pika (Pi Kappa Alpha pre-1981)
Mr Clinton S Bench '94
Mr James A Hayter '75
Patricia McDaniel '80
Mr Richard F Moomaw '76
Mr Casey Maloney Rosales Muller '02
Mr David A Seibert '81
Mr Steven C Summit '83
Sigma Alpha Epsilon
484 Phi Alpha Foundation
Dr Edwin F Brush Jr '63
Mr Russell N Cox '49
Mr Michael G Damone '56
Mr Preston R Ford '72
Dr Thomas L Geers '61
Mr John A Gerth '70
Mr John J Golden Jr '65
Dr Philip A Hardin '65
Mr Carl K King '65
Mr James H Latimer II '63
Mr John E Marsland Jr '57
Mr Henry H Perritt Jr '66
Mr Marvin S Harris '55
Sigma Alpha Mu
Mr Marvin S Harris '55
Sigma Chi
Mr Alan R Brennecke '61
Mr Karl Buttner '87
Mr Mark A Curtiss '87
Mr William P Curtiss '58
Adam D D'Amico '99
Dr R Stephen Devoto '58
Mr Kenneth L Dinovo '97
Mr John M Holzer Jr '65
Mr Robert A Johnson '62
Mr Chester E Knight Jr '64
Mr Charles R Markham '81
Dr Herbert W Mower, ScD '65
Mr John F Piotti '83, '85
Joseph J Sikoscow '06
Mr Thomas A Stone '60
Mr Samuel T. Towell '00
Mr James G Wilber '81
Mr Derek R Wright '74
Student House
Mr George F Clements Jr '49
Mr Ernest C Sabine '66
Sigma Kappa
Carolyn P Coyle '13
Ms Susan Y Kim '98
Shannon N Nees '07
Mrs Jennifer A. Peoples '99
Ms Cynthia S Starr '92
Mrs Sara Wilmer '03
Sigma Nu
Anthony C. Adams, II '15
Mr Duane H Dreger '99
Cameron T French '14
Mr Patrick Y. Kim '04
Mr Mark D. Laughter '02
Jonathan L Lounsbury '09
Mr Karl A Magdsick '01, '03
Nicholas A Pellegrino '12
Matthew A Pires '10
Mr Bradford D Ricketson '97
Lawrence A Whisenant '12
Sigma Nu Old
Dr Lawrence R Burgess '67
Mr James B Gust '75
Dr Leland B Jackson '62
Dr John E Prussing '62
Sigma Phi Epsilon
Mr Thomas J. Cerny, III '64
Andrew S Clare '08
Mr D. Scott Davis Jr '81
Dr Dan E Dudgeon '69
Mr Andrew J Galland '99
Mr William B Householder '83
Mr Anthony L Jordan '86
Mr John M Ludutsky Jr '64
Mr Frank S McAninch '66
Mr Jerry H Morrison '77
Dr Gary W Phillips '62
Robert R Robinson '85
Mr Hans R Scharer '58
Mr Stephen C. Stuntz, III '67
Dr Charles D Wende '63
Mr Julian W West '77
Theta Chi
Mr Lee P Bredbenner '57
Mr Patrick A Cazeau '92
Mr Jonathan S Chang '99
Mr David R Emero '90
Mr Robert V Ferrara '67
Mr William G Franklin '43
Mr David P Gorgen '76
Dr Sidney W Hess '53
Mr William A Jessiman '63
Mr David S Keselica '83
Mr Brock C Krizan '75
Mr Jay A Mackro '71
Mr John L Preston Jr '68
Mr Kenneth M Prytherch '49
Dr Carey M Rappaport '80
Mr Gary B Rose '65
Mario A Scott '11
Mr William S Stroud '70, '73
Mr Morris M Tao '00
Samuel B Weiss '10
Mr Gregory J Wilson '79
Theta Delta Chi
Mr Jack H Chaney '76
Christopher D Compean '10
Mr Ralph A Cuomo '60
Mr Alan M Foonberg '85
Javier A Garcia '11
Mr John D Jennings '84
Dr Elmer C Lupton '65
Mr Carl D Martland '68
Mr Robert G Mays '68
Dr Thomas A McClimans '58
Prof Walter L Miller '65
Mr Robert M Pepper '71
Mr Robert P Schreiber '75
Mr Paul E Wood Jr '57
Tau Epsilon Phi
Mr Elliott J Bradshaw '78
Dr Robert B Calhoun '90
Mr Stephen G Checkoway '62
Mr Marc L Covitt '71
Mr Nathan Curland '67
Mr Michael E Cyrulnik '98
Mr Michael V Edmunds '89
Dr Shervin Fatehi '04
Dr Michael J Ginzberg '69
Mr Daniel F Gochberg '91
Mr Joshua M Goldberg '96
Mr Mark A Holthouse '76
Colleen A Josephson '13
Avril F Kenney '11
Mr Richard I Kramer '75
David M Lawrence '14
Mr Andrew J Leiserson '04
Mr Michael I Mandel '04
Mr Charles I McCauley '81
Kyle A Miller '12
Brian Thomas Neltner '05
Mr Theodore A Peck III '82
Mr Jared J Safirstein '57
Mr Derek E Schulte
Dr Jeffrey H Shapiro '67
Mr Stuart J Vidockler '66
Mr David Waggett '81
Mr Matthew J Wagner '93
Theta Xi
Mr Richard L Baird '57
Mr Stephen D Baker '84
Mr Kenneth W Baxter Jr '66
Dr Keith E Bennett '78
Mr Warren K Berger '82
Mr Andrew D Berkheimer '01
Mr Howard S Berman '82
Mr Robert Chase '82
Mr Daniel R Christman '76
Mr Yun Kee Chung '86
Dr Patrick C Crane '70
Sterling John Crockett '00
Mr Charles G Daney '67
Mr Jude T Darensbourg '81
Mr John H Davis '87
Mr Thomas C Davis '84
Mr Arthur Figel '87
Mr Bert E Forbes '66
Mr Ian K Glasgow '84
Dr Harold C Graboske Jr '58
Mr Andrew E Gruber '81
Andrew R Harlan '07
Mr Steven J Hayashi '66
Dr Timothy J Hazen '91
Mr David A Katz '80
Dr Craig W Kirkwood '68
Mr Eric C Knorr '74
Mr Alfred Langguth '70
Mr Thomas A Maples Jr '84
Mr Matthew D McCluskey '91
Mr Christopher W Merkel '95
Mr James H Puls '67
Mr Stephen J Rawlinson '67
Mr Robert E Roach '68
Dr James A Scott '72
Mr David J Sperry '86
Dr Lavette C Teague '57
Mr David L Weissburg '85
Womens Independent Living Group
Ms Elizabeth M. Davis '84
Ms Elaine A Dickerson '96
Maria A Guirguis '09
Ms Mona Caesar Johnson '89
Ms Karissa Dawn Patterson '03
Mrs Cristina M. Sircar '07
Lyndz C Steeves '11
Ms Katharine Stohlman '79
Dr Claribel P. Taylor '92
Jin C Xu '06
Zeta Beta Tau
Mr Richard A Barron '75
Mr Brett B Doehr '84
Mr Paul G Edelstein '80
Mr Kerry L Elkins '85
Mr Bryan W Fink '04
Mr Michael J Hassett '74
Mr Lawrence C Hsu '84
Dr Allan E. Kornberg '75
Mr James J Kosloski Jr '89
Mr Earle R Lane '63
Dr Thomas J LeCompte '85
Mr Samuel M Levitin '85
Mr William W. McKinney '07
Mr Michael E Monaco '80
Mr James J Reisert '86
Mr David P Russ '87
Mr Lee M Silberman '76
Mr Joseph M Sorci '92
Mr Bradley A Waller '85
Shenghao D Wang '16
Jeffrey C Xing '10
Mr Alan W Yueh '86
Mr Louis S Zarfas '70
Zeta Psi
Mr C Michael de Vegvar '85
Robert F Falconi '08
Mr Joshua D Kramer '96
Akil J Middleton '08
Mr James M Napier '96
Mr Michael S Pasieka '84
Rory P Pheiffer '02